OGÓLNA OFERTA HANDLOWA

Maszyn obuwniczych

Zakład Usług Technicznych i Technologicznych "GROTECHT" w Gnieźnie oferuje do sprzedaży urządzenia technologiczne stosowane w przemysłowej produkcji obuwia w procesie wytwarzania elementów spodowych, wykrawania i szycia cholewek oraz końcowego montażu metodami ręcznymi, mechanicznymi, wtrysku pośredniego i bezpośredniego.

Specjalizujemy się w urządzeniach grzewczych, grzewczo-nawilżających, grzewczo-prasujących, grzewczo-formujących, suszarniczych, zespołach i układach schładzających lub oziębiających, wentylacyjno-klimatyzacyjnych, takich jak: chłodziarki i stabilizatory kształtu obuwia, suszarnie pionowe i rotacyjne, suszarki, aktywatory i naparzacze oraz pyłochłony, komory i kabiny malarskie suche i z kurtyną wodną, a także przenośniki taśmowe, tunele grzewcze oraz systemy wentylacji technologicznych zakładów obuwniczych.

W grupie urządzeń mechanicznych polecamy: reki i wózki technologiczne, rozgniatacze krążków, dziurkacze, nazuwarki i wyzuwarki kopyt, ścierarki, drasarki, polerki, formowarki pięt, przecinarki pasków, nakładarki kleju.

W grupie maszyn i urządzeń pneumatycznych i hydraulicznych wykonujemy technologiczne prasy obuwnicze, formowarki przyszew, pięt, obuwia mokasynowego i drewniaków, stemplowarki i prasowarki podnosków oraz międzypodszewek.

Oferujemy naszą pomoc w zakresie wykonawstwa, modernizacji i konserwacji: kopyt i form obuwniczych oraz wtryskowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji dla rozwiązania w innych indywidualnych zagadnień technologicznych z zakresu profesjonalnych rozwiązań technicznych. Deklarujemy zaspokojenie wielu Państwa potrzeb w zakresie korzystnego pozyskania aparatów i elementów elektroniki, pneumatyki i hydrauliki układów sterowania maszyn i urządzeń przemysłu obuwniczego.

Zapewniamy gwarancję, profesjonalną obsługę techniczną i technologiczną i stały serwis gwarantujący ciągłość utrzymania w eksploatacji sprzedanych wyrobów i usług.

Z poważaniem

mgr inż. Tadeusz Groszewski